Proč si Miss Sophie's rezervovat napřímo?

Chceme být s našimi hosty v přímém, co nejbližším kontaktu. Rozhodli jsme se proto odměnit ty, kdo si pobyt zarezervují přímo tady, na našem webu.

MÁTE NEJLEPŠÍ CENU A DOSTUPNOST POKOJŮ

Vždy získáte minimálně stejnou, ale častokrát i lepší cenu, než je dostupná kdekoliv jinde. Poslední volné pokoje s největší jistotou seženete právě tady na našem webu. V případě, že někde naleznete výhodnější nabídku, pošlete nám prosím screenshot na olomouc@miss-sophies.com, nabídku vyrovnáme a přidáme něco navíc (viz níže).

Máte dotaz? Zavolejte na +420 587 203 509 nebo pište na olomouc@miss-sophies.com

ZÍSKÁTE NĚCO NAVÍC

Víte, že pouze při objednání pobytu na našem webu dostanete od Miss Sophie bohatou snídani v ceně 150 Kč zdarma jako poděkování za přímou rezervaci (a upgrade na brunch za pouhých 50 Kč)? Také na vás při příjezdu čeká welcome drink - sklenka prosecca nebo šálek kávy. Vyberte si, co je libo.

REZERVUJETE TEĎ, ZAPLATÍTE POZDĚJI

Rezervaci můžete provést měsíce před pobytem, zaplatíte až na místě.
*Přijímáme platby v českých korunách a eurech, v hotovosti i kartou. Na rezervaci se vztahují obchodní podmínky.

POMŮŽETE NÁM DÁLE ZLEPŠOVAT MISS SOPHIE’S

Snažíme se zpříjemnit vaše cestování, jak to jen jde. A peníze raději investujeme do zlepšování vybavení hotelu a vašich zážitků než do placení provizí rezervačním portálům a cestovním agenturám (může jíž až o 25 % z ceny vašeho pobytu). Děkujeme.