FAQs

Naše recepce je otevřena od 7:00 do 23:00. V případě, že plánujete přijet později než ve 23:00, dejte nám prosím vědět předem, abychom zařídili pozdější check-in. Také pokud potřebujete opustit hotel dříve než v 7:00, žádáme Vás o informaci předem.
Check-in je možný od 15:00. Rozumíme, že budete chtít relaxovat, co nejdříve. Pokud bude pokoj k dispozici dříve, rádi Vám jej zpřístupníme. Během čekání si můžete např. vychutnat báječnou kávu v naší kavárně Sophie´s Café.
Check-out z pokoje je ve 12:00, abychom ho mohli připravit pro další hosty.
Pokud jste si zarezervovali nabídku se snídaní v ceně, můžete se těšit na bohatý snídaňový bufet. Ten si za malý doplatek můžete rozšířit na teplý brunch. Cena ubytování dále obsahuje povlečení, ručníky, kosmetiku a daně.
Přijímáme platbu v českých korunách, eurech (dle našeho směnného kursu na recepci), nebo platební/kreditní kartou. Platba v eurech je možná pouze v bankovkách a rozdíl je vyplacen v českých korunách.
Určitě, ale pouze během vedlejší sezóny. Pokud nemáte kartu, je možné rezervaci potvrdit platbou předem bankovním převodem. Také si můžete vytvořit nepotvrzenou rezervaci, ale v tom případě Vás žádáme o potvrzení Vašeho příjezdu dva dny předem telefonicky nebo e-mailem. Dále je nutný příjezd do 15:00 nebo potvrzení Vašeho příjezdu v ten daný den. Tato možnost není vždy dostupná, proto nás prosím kontaktujte na olomouc@miss-sophies.com a my Vám rádi poskytneme veškeré informace.
Po většinu roku nemáme žádné omezení délky pobytu. Během hlavní sezóny a svátků - Velikonoce, Silvestr apod. - ovšem požadujeme minimální délku pobytu, která se zobrazí během rezervačního procesu. Pobyty delší než 7 dní akceptujeme pouze po předešlé domluvě. Zašlete nám prosím Vaše požadavky na olomouc@miss-sophies.com
Ano. Pokud potřebujete oficiální potvrzení rezervace s razítkem hotelu a podpisem odpovědného pracovníka, můžeme jej vydat během 3 pracovních dní. Podmínkou potvrzení je plně zaplacená rezervace bez nároku na vrácení peněz. Částka je nevratná za všech okolností. Vezměte prosím na vědomí, že potvrzení zasíláme jako e-mailovou přílohu ve formátu .pdf. Pro zjištění zda potřebujete pro vstup do České republiky vízum, můžete navštívit následující webovou stránku Ministerstva zahraničí České republiky
Ano! Náš snídaňový bufet je součástí ceny ubytování (v případě, že jste si zarezervovali nabídku se snídaní). Pokud máte radši teplý brunch, můžete si ho za malý poplatek dokoupit. Pokud jste si zarezervovali pokoj bez snídaně, stále si můžete snídani zakoupit přímo v kavárně.
Pro bezpečnost našich hostů a jejich majetku jsou přímo na pokojích k dispozici sejfy na malé cennosti.
Pokud preferujete hlídané parkoviště, můžete využít garáž v Koželužské ulici 934/29, cca. 300 m od hotelu. Cena parkování je 250 CZK/den. Jinak můžete parkovat v přilehlých ulicích za poplatek podle místních předpisů. Vezměte prosím na vědomí, že náš hotel se nachází přímo v centru města, a proto může být složitější místo k parkování najít.
Při check-inu dostanete mapu “Use-it” vytvořenou místními nadšenými dobrovolníky se všemi místy, které v Olomouci nelze vynechat. Také naši recepční Vám rádi poradí, kam se vydat.
V Olomouci se pořád něco děje. Tyto weby Vám mohou pomoct při plánování Vašeho pobytu: tourism.olomouc.eu & Cestovní ruch na Střední Moravě. Také se můžete vždy zeptat našich recepčních na jejich tipy.
Je mnoho možností! Můžete nás sledovat na Facebooku, na Instagramu, zanechat nám recenzi na Trip Advisoru … a samozřejmě ...přijet znovu!
Pokud z jakéhokoliv důvodu potřebujete změnit nebo zrušit Vaši rezervaci, dejte nám prosím vědět co nejdříve e-mailem na olomouc@miss-sophies.com. Vaši žádost zpracujeme podle podmínek, které se vztahují na Vaši rezervaci.
Na tomto webu naleznete veškeré informace o ochraně spotřebitele v otázce online řešení sporů.