Kavárna Sophie´s Café

Sophie je nadšenou hostitelkou! Proto se u nás můžete těšit nejen na krásné pokoje, ale také na kavárnu Sophie´s Café. Ta se nachází ve spodních patrech budovy. Dvě místnosti pojmou až 50 hostů - vrchní patro na úrovni ulice a okouzlující sklepní místnost, která je tou pravou volbou pro soukromé večírky nebo prezentace (k dispozici je i projektor).

Navíc jsme pro Vás právě otevřeli krásnou zahrádku na dvorku, do které se zkrátka musíte zamilovat! Představte si jak upíjíte vynikající šálek kávy ve stínu stoletého stromu. Budete mít odvahu i na houpačku? Otevřena je denně od 12:00 do 22:00.

Naše menu
Máme rádi kvalitní české a moravské produkty, a proto je také nabízíme u nás v kavárně. At už česká pražírna La Bohéme, svěží regionální pivo Chomout nebo chleba obložený syrečky - na vše se nám sbíhají sliny a Vám určitě také!

Sophie zbožňuje začít den chutnou snídaní, a proto nabízí hned několik jejích variací. Nabídku pravidelně obměňujeme podle sezónních produktů tak, abychom uspokojili každý mlsný jazýček.

Kontaktní Informace

+420 770 134 334

facebook.com/SophiesCafeOlomouc

Otevírací doba

Denně od 07:00 do 23:00