Kavárna Sophie´s Café

Sophie jako správná hostitelka myslí jak na své hotelové hosty, kterým vyladila pokoje do posledního detailu, tak na návštěvníky kavárny Sophie's Café. Útulná kavárna v přízemí budovy přivítá každého, kdo má chuť na ovocem přetékající vafle, osvěžující limonádu i něco ostřejšího. Ke kavárně patří kouzelná zahrádka na dvorku ověšená bylinkami a houpacími sítěmi. Představte si, jak upíjíte voňavý šálek kávy ve stínu stoletého stromu. Budete mít odvahu i na houpačku?

Z kavárny také dojdete do sklepních prostor, které jsme renovovali a připravili pro soukromé večírky, oslavy, teambuildingy nebo prezentace (k dispozici je i projektor). Kavárna pojme až 50 hostů a je otevřena denně od 7:00 do 23:00. Zahrádku otevíráme až po snídaních a je vám plně k dispozici od 12:00 do 22:00.

Naše menu
Jelikož si Miss Sophie potrpí na kvalitní české a moravské produkty, zahrnuli jsme do naší kavárny to nejlepší z okolí. Ať už česká pražírna La Bohéme, svěží regionální pivo Chomout nebo chleba obložený syrečky – vše jsme důkladně vybrali, ochutnali a doporučujeme okusit.

Sophie zbožňuje začít den chutnou snídaní, a proto nabízí hned několik jejích variací, slaných i sladkých a za příplatek 50 Kč bohatý teplý brunch. Nabídku pravidelně obměňujeme podle sezónních produktů tak, abychom vás při každé návštěvě příjemně překvapili.

Možná se vám po kávě a dobrotách z menu nebude chtít domů. Chápeme. Podívejte se na naše speciální nabídky pro hotelové hosty a zdržte se u nás o chvíli déle.

Kontaktní informace

+420 770 134 334

facebook.com/SophiesCafeOlomouc

Otevírací doba

Denně od 07:00 do 23:00

Kontaktní Informace

+420 770 134 334

facebook.com/SophiesCafeOlomouc

Otevírací doba

Denně od 07:00 do 23:00